Gå till Kassan med ditt konto
Gå till Kassan som en ny kund
Att skapa ett konto har många fördelar:
Før Login
Mer information
| Materiale | Jern, Glas |
|---|---|
| CE-godkendt | Ja |
| Fatning | E14 |
| Ledning | 1,2 m ledning inkl. kæde samt loftroset i messing |
| Watt | 40W |
| Øvrig information | Håndlavet, Med 6 lyskilder, Samlevejledning medfølger |
| EAN | 5712750431700 |
| Tariffnumber | 9405199090 |
| Vikt | 9,5 kg |
| Net Weight | 7,5 kg |