Gå till Kassan med ditt konto
Gå till Kassan som en ny kund
Att skapa ett konto har många fördelar:
Før Login
Mer information
| Materiale | Rattan, Mangotræ, Jern |
|---|---|
| Fatning | E27 |
| Ledning | 1,5 m ledning inkl. loftroset i messing |
| Watt | 25W |
| Øvrig information | Håndlavet |
| EAN | 5712750421206 |
| Tariffnumber | 9405199090 |
| Vikt | 5,2 kg |
| Net Weight | 1,7 kg |