Gå till Kassan med ditt konto
Gå till Kassan som en ny kund
Att skapa ett konto har många fördelar:
Før Login
Mer information
| Materiale | Aluminium, PE rattan |
|---|---|
| Kan bære op til | 100 kg |
| Siddehøjde | 45 cm |
| Øvrig information | Kan anvendes indendørs og udendørs |
| EAN | 5712750423521 |
| Tariffnumber | 9403890010 |
| Vikt | 3,5 kg |
| Net Weight | 3,0 kg |