Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
More Information
| Material | Aluminum, PE rattan |
|---|---|
| Can carry up to | 100 kg |
| Other information | Suitable for both in- and outdoor use |
| Seat height | 45 cm |
| EAN | 5712750423521 |
| Tariffnumber | 9403890010 |
| Weight | 3,5 kg |
| Net Weight | 3,0 kg |