Sjekk ut ved hjelp av din konto
Sjekk ut som en ny kunde
Å oprette en konto har mange fordeler:
Mer informasjon
| Materiale | Aluminium, PE rattan |
|---|---|
| Kan bære op til | 100 kg |
| Siddehøjde | 45 cm |
| Øvrig information | Kan anvendes indendørs og udendørs |
| EAN | 5712750423521 |
| Tariffnumber | 9403890010 |
| Vekt | 3,5 kg |
| Net Weight | 3,0 kg |