Logind og bestil
Bestil som ny kunde
Oprettelse af en konto har mange fordele:
Før Login
Specifikationer
| Materiale | Aluminium, PE rattan |
|---|---|
| Kan bære op til | 100 kg |
| Siddehøjde | 45 cm |
| Øvrig information | Kan anvendes indendørs og udendørs |
| EAN | 5712750423521 |
| Tariffnumber | 9403890010 |
| Bruttovægt | 3,5 kg |
| Nettovægt | 3,0 kg |