Logind og bestil
Bestil som ny kunde
Oprettelse af en konto har mange fordele:
Før Login
Beskrivelse
Vores havemøbler er designet til at klare det skiftende vejr – året rundt.
Med UV-bestandige materialer, der tåler op til 600 timers sollys, og en vandafvisende finish, får du møbler, der både er holdbare og lette at vedligeholde.
Alle hyndebetræk har lynlås og kan tages af og vaskes, så du altid nemt kan holde dit uderum pænt og indbydende.
Puderne er fyldt med komfortskum i en høj densitet, som sikrer en skøn komfort og god formstabilitet – selv ved daglig brug.
Specifikationer
| Materiale | PE, Polyester, Polyurethan skum |
|---|---|
| Plejeanvisning | Tåler håndvask max. 40 grader |
| Kan bære op til | 120 kg |
| Siddehøjde | 38 cm |
| Øvrig information | Aftageligt betræk med lynlås, Bør opbevares indendørs om vinteren, Leveres inklusiv hynde, Samlevejledning medfølger |
| EAN | 5712750423965 |
| Tariffnumber | 9403890010 |
| Bruttovægt | 22,5 kg |
| Nettovægt | 19,0 kg |