Sjekk ut ved hjelp av din konto
Sjekk ut som en ny kunde
Å oprette en konto har mange fordeler:
Beskrivelse
Vores havemøbler er designet til at klare det skiftende vejr – året rundt.
Med UV-bestandige materialer, der tåler op til 600 timers sollys, og en vandafvisende finish, får du møbler, der både er holdbare og lette at vedligeholde.
Alle hyndebetræk har lynlås og kan tages af og vaskes, så du altid nemt kan holde dit uderum pænt og indbydende.
Puderne er fyldt med komfortskum i en høj densitet, som sikrer en skøn komfort og god formstabilitet – selv ved daglig brug.
Mer informasjon
| Materiale | PE, Polyester, Polyurethan skum, Stål |
|---|---|
| Plejeanvisning | Tåler håndvask max. 40 grader |
| Højde på armlæn | 65 cm |
| Kan bære op til | Stol kan bære 100 kg, sofa kan bære 200 kg |
| Mål | H45/L76/B45 cm, H86/L71,5/B71 cm |
| Siddehøjde | 38 cm |
| Øvrig information | Aftageligt betræk med lynlås, Bør opbevares indendørs om vinteren, Leveres inklusiv hynde, Samlevejledning medfølger |
| EAN | 5712750423941 |
| Tariffnumber | 9403890010 |
| Vekt | 51,0 kg |
| Net Weight | 49,5 kg |