Logind og bestil
Bestil som ny kunde
Oprettelse af en konto har mange fordele:
Før Login
Specifikationer
| Materiale | Glas, Metal |
|---|---|
| Fatning | E27 |
| Timer | 8 timer tændt/16 timer slukket |
| Watt | 1 W LED |
| Øvrig information | Kun til indendørs brug |
| EAN | 5712750402106 |
| Tariffnumber | 9405499090 |
| Bruttovægt | 0,877 kg |
| Nettovægt | 0,734 kg |