Logind og bestil
Bestil som ny kunde
Oprettelse af en konto har mange fordele:
Før Login
Specifikationer
| Materiale | Pil |
|---|---|
| Mål | H44/Ø41 cm, H51/Ø49 cm |
| Vandtæt | Ja |
| Øvrig information | Håndlavet, Kun til indendørs brug, Variation i stk. kan forekomme, m. plastfoer |
| EAN | 5712750404001 |
| Tariffnumber | 4420119000 |
| Bruttovægt | 8,9 kg |
| Nettovægt | 7,4 kg |