Logind og bestil
Bestil som ny kunde
Oprettelse af en konto har mange fordele:
Før Login
Specifikationer
| Materiale | Jern, Glas |
|---|---|
| CE-godkendt | Ja |
| Fatning | E14 |
| Ledning | 1,2 m ledning inkl. kæde samt loftroset i messing |
| Watt | 40W |
| Øvrig information | Håndlavet, Med 12 lyskilder, Samlevejledning medfølger |
| EAN | 5712750431724 |
| Tariffnumber | 9405199090 |
| Bruttovægt | 19,4 kg |
| Nettovægt | 17,5 kg |