Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
More Information
| Material | Tin |
|---|---|
| Dishwasher safe | Yes |
| Microwave safe | No |
| Other information | Length incl. tap 20 cm, Lid and tap is recommended to be washed by hand |
| Refractory | No |
| EAN | 5712750266104 |
| Tariffnumber | 7013499900 |
| Weight | 1,4 kg |
| Net Weight | 1,3 kg |