Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
More Information
| Material | Iron |
|---|---|
| Battery | 2 pcs. AA |
| Socket | E27 |
| Timer | 8 hours on/16 hours off |
| Watt | 2W |
| EAN | 5712750241941 |
| Tariffnumber | 9405295000 |
| Weight | 0,710 kg |
| Net Weight | 0,540 kg |