Logind og bestil
Bestil som ny kunde
Oprettelse af en konto har mange fordele:
Før Login
Specifikationer
| Materiale | Jern |
|---|---|
| CE-godkendt | Ja |
| Fatning | E27 |
| Ledning | 1,55 m |
| Watt | 40W |
| Øvrig information | Med tænd og sluk knap |
| EAN | 5712750334711 |
| Tariffnumber | 94052990 |
| Bruttovægt | 2,0 kg |
| Nettovægt | 1,4 kg |