Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
More Information
| Material | Iron |
|---|---|
| CE approved | Yes |
| Other information | w. ON and OFF button |
| Socket | E27 |
| Watt | 40W |
| Wire | 1.55 m |
| EAN | 5712750334711 |
| Tariffnumber | 94052990 |
| Weight | 2,0 kg |
| Net Weight | 1,4 kg |